Specjaliści ASY Studio

#qigong #ZhongYuanQigong #Warszawa # qigong # Warszawa # ZhongYuan Qigong

 

Omeljia Klars (Anna Yeromina)

Zacznę od tego, że mam ukończone kilka kierunków studiów wyższych, jednym z których jest fizrehabilitacja. Od 2007 roku prowadzę zajęcia z hatha-jogi.
7 lat pracowałam trenerem w joga studio A.Siderskiego. W zakres moich obowiązków wchodziło prowadzenie jak grupowych, tak i indywidualnych treningów, napisanie i opracowywanie programów indywidualnych według potrzeb klienta, prowadzenie różnorodnych wykładów dla trenerów hatha-jogi w szkole A. Siderskiego. Również prowadziłam grupowe oraz indywidualne zajęcia dla kobiet oraz dla kobiet w ciąży.

Ponadto, uczyłam w szkole „Odpowiedzialnego rodzicielstwa” ( stan ciąży, przygotowanie kobiety do porodu, rehabilitacja po porodzie), byłam uczestnikiem Yoga-maratonów, prowadziłam seminaria szkoleniowe oraz warsztaty z jogi i Qigong.

Jednym z moich opracowań jest „kurs jogi dla początkujących”, który zawiera w sobie serię wykładów i zajęć z poleceniami jak zacząć praktykę bezpiecznie i z zadowoleniem. Jestem współautorem podręcznika z jogi.

W tej chwili prowadzę zajęcia z hatha-jogi i Qigong, warsztaty szkoleniowe 1 i 2 poziomu Qigong, piszę programy indywidualne z jogi, fitnessu, gimnastyki rehabilitacyjnej, programy dla obniżenia wagi.

Również zajmuję się leczeniem według techniki terapii obrazów, robię lecznicze masaże (wykorzystuję różne techniki, w tym guasza i bańki).

Ponadto, prowadzę warsztaty i treningi wyjazdowe.
Od 2012 roku uprawiam Zhong Yuan Qigong. Jestem terapeutą 5 poziom, instruktorem 2ch poziomów Zhong Yuan Qigong, osobisty student Mistrza ZYQ. Mnóstwo razy byłam uczestnikiem jego warsztatów oraz seminariów szkoleniowych w Shaolin (Chiny) i innych.